top of page

Hakkımızda

Zeytin Biber Yemek Çözümleri ve Danışmanlık, 2010 yılından bu yana butik catering, üretim, eğitim, lezzet ve menü danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Özenle hazırlanan, unutulmaz dünya lezzetleriyle sofranızda Zeytin Biber farkını yaşamak ister misiniz?

 

Dostalarınızı özel bir etkinliğinizde, veya evinizde farklı bir catering hizmeti alarak ağırlamak ister misiniz?

 

Var olan veya yeni kurulacak işletmenize özel menü ve lezzetler geliştirilmesini, mutfak ve servis personelinizin eğitim almasını ister misiniz ?

 

İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla sizin için özel organize edilecek atölyelerimize katilarak yemek yapmanın sırrını keşfetmek ister misiniz?

 

Öyleyse hoş geldiniz . . .

Seren Sengel

1985 yılında Ankara’da doğdu. 2008 yılında ABD bulunan Johnson & Wales Üniversitesi Mutfak Sanatları Bölümü’nden  mezun oldu. Hilton Charlotte City-Uptown ve Tomuka Catering'de Chef de Partie olarak çalıştıktan sonra 2009 yılında Türkiye’ye döndü ve Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ile proje bazlı çalıştı. 

 

2010 yılında Zeytin Biber Yemek Çözümleri ve Danışmanlık şirketini kurarak catering, ürün tedariği, menü ve konsept geliştirme konularında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Aşçılık mesleğine ilgiyi artırmak ve sektörde ihtiyaca katkıda bulunmak amacıyla,  American Hospitality Academy (AHA) ortaklığı ile kurulan Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA) 'da Profesyonel Aşçılık alanında eğitmen şef olarak dersler verdi.

Seren Sengel American Culinary Federation üyesidir.  The Federation of Dining Room Professionals ve National Registry of Food Safety Professionals sertifikalarına sahiptir.

bottom of page